🖥️Client - Genel Hatalar/Çözümler

Anonymous Client Üzerinden Alabileceğiniz Genel Hatalar ve Çözümleri

Hata - İşlem Başarısız

  • Kayıt olurken/giriş yaparken "İşlem Başarısız" hatası alıyorum.

Çözüm

Bilgisayarınızda .Net Framework 3.5 ve .Net Framework 4.8'in yüklü olması gerekiyor.

Denetim masası -> Programlar ve özellikler -> Windows özelliklerini aç veya kapat -> Bu kısım aşağıdaki ekran görüntüsünde belirtilen şekilde olmalı. attachments Bilgisayarınızda .Net Framework 4.8 yüklü değilse buradan yükleyebilirsiniz.

Yüklemeleri yapmanıza rağmen hâlâ "İşlem Başarısız" hatası alıyorsanız Windows Update hizmetiniz kapalıdır. Hizmetler'i açıp "Windows Update"i otomatik hale getirip, son kısımdan "Hizmeti Başlat" kısmına tıklamanız gerekiyor. Bunun yanında "Windows Modül Yükleyici" hizmetini de aynı şekilde kontrol etmeniz gerekiyor.


Hata - Kurulum Uzun Sürüyor/İlerlemiyor

  • Yama kurulumu yaparken çok uzun sürüyor, kurulum hiç ilerlemiyor.

Çözüm

Antivirüs programı tarafından yama kurulum dosyaları engellenmiş olabilir. Yukarıdaki antivirüs programlarıyla ilgili adımları uygulayabilirsiniz. Antivirüs programınızda problem yoksa oyunun kurulu olduğu diskin veya klasörün izinlerinde eksiklikler vardır. Klasör sahipliğini almak için https://www.technopat.net/2018/11/14/windows-10-dosya-ve-klasorlerin-sahipligi-nasil-alinir/ bu rehberi veya aynı işlevi görecek farklı rehberleri takip edebilirsiniz.


Hata - Sunucu Hatası -1

  • Giriş yaparken "Sunucu Hatası Lütfen Daha Sonra Deneyin -1" hatası alıyorum.

Çözüm

Bilgisayarınızın tarih ve saat ayarlarının düzgün olduğundan emin olun.


Hata - Üyelik İşlemleri Sayfası

  • Programdan giriş yapıp "Üyelik İşlemleri" kısmına tıklıyorum, açılan sayfadan giriş yapmayı denediğimde sadece sayfa yenileniyor.

Çözüm

Şifrenizi yakın zamanda sıfırladıysanız yeni şifrenizin Üyelik İşlemleri sayfasına düşmesi 20dk'yı bulabiliyor. Şifrenizi sıfırladıktan sonra en az 20dk beklemenize rağmen giriş yapamıyorsanız sayfa açıkken F12'ye basın daha sonra tarayıcınızın sayfayı yenileme tuşuna sağ tıklayıp "önbelleği boşalt ve tam yeniden yükle" seçeneğini seçin.

Last updated